درخواست ثبت نام در طرح آرمان برتر

قوانین و مقررات

لطفا قوانین و مقررات درخواست ثبت نام در طرح آرمان برتر را با دقت بخوانید. ثبت درخواست شما در این طرح به منزله تایید این قوانین است.

لازم است بدانید:
دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی طرح آرمان برتر «به منظور توانمندسازی و ایجاد زمینه موفقیت نوجوانان و جوانان شهرستان راور و آمادگی آنان برای ورود به دنیای کسب و کار» طراحی و به مرحله اجرا درآمده است، لذا پذیرش افراد برای شرکت در این دوره‌ها هیچ تعهدی برای متولیان و دست اندرکاران این پروژه از جمله شرکت کاوند نهان زمین برای ایجاد اشتغال و به کارگیری آنان به وجود نمی‌آورد.
ثبت درخواست ثبت نام در طرح به معنای ثبت نام نهایی در طرح نمی باشد. پس از بررسی سوابق، افراد پذیرفته شده معرفی خواهند شد.
دقت نمایید:
در وارد کردن اطلاعات خود دقت نمایید. ثبت نام شما در این فرم به منزله تایید توسط شماست و کارشناسان ما بر اساس این اطلاعات مراحل بعدی پذیرش را انجام خواهند داد.
شماره همراه:
شماره همراهی را وارد کنید که همیشه در دسترس شماست. کد ورود به ثبت نام، پیگیری های بعدی و اطلاع رسانی ها از طریق همین شماره انجام خواهد شد.
توجه!
چنانچه با گوشی همراه در سایت ثبت‌نام می‌کنید، توجه داشته باشید در برخی از مدل‌های گوشی، اعداد باید با صفحه کلید انگلیسی وارد شوند، در غیر این‌صورت با خطا مواجه خواهید شد.