راهنمای ثبت نام

نکات مهم

پر کردن گزینه هایی که در کنار آن ها علامت (*) وجود دارد الزامی است.

در کنار بعضی از فیلدهای ثبت نام علامت (؟) وجود دارد که با نگه داشتن موس بر روی آن راهنمای مربوطه نمایش داده خواهد شد.

توجه نمایید: چنانچه با گوشی همراه (موبایل) ثبت نام می کنید، در بعضی از مدل های گوشی برای وارد کردن اعداد باید صفحه کلید شما انگلیسی باشد در غیر این صورت با اخطار در ثبت نام مواجه خواهد شد.

1

پس از ورود به سایت بر روی منوی ثبت نام طرح آرمان برتر کلیک کنید.

2

پس از مطالعه قوانین و مقررات بر روی کلید پذیرش قوانین و ثبت نام در پایین صفحه کلیک کنید.

3

شما به صفحه ورود و عضویت سایت منتقل خواهد شد. در این صفحه کافی است شماره همراه خود را وارد نموده و منتظر دریافت «کد ورود و عضویت» بمانید. یک عدد 6 رقمی برای شما پیامک خواهد شد که باید در کادر «کد تایید» آن را وارد نمایید و کلید «ثبت کد تایید» را فشار دهید.

4

شما به صفحه ثبت نام طرح وارد خواهید شد و 7 صفحه فرم پیش رو خواهید داشت.

صفحه اول: اطلاعات فردی

در این صفحه نیاز است اطلاعات فردی و اطلاعات مربوط به بومی بودن خود را تکمیل نمایید.

تصویر پشت و رو کارت ملی و تصویر مدارک بومی بودن خود را در این صفحه باید بارگزاری نمایید. توجه داشته باشید تصاویر با پسوند JPG و حداکثر حجم 1 مگابایت باشد.

صفحه دوم: اطلاعات تماس

در این صفحه اطلاعات تماس شامل: آدرس محل سکونت، کدپستی 10 رقمی محل سکونت، شماره تلفن ثابت، شماره همراه (شماره ای که در ابتدا برای ورود از آن استفاده کرده اید)، پست الکترونیک (اجباری نیست) و راه دیگری که به سرعت بتوان با شما ارتباط برقرار نمود را وارد نمایید.

صفحه سوم: سوابق تحصیلی

در این صفحه اطلاعات تحصیلی خود شامل نام و شهر محل تحصیل، رشته و معدل و به تفکیک، دبستان، راهنمایی، دیپلم، فوق دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را وارد نمایید. توجه داشته باشید وارد کردن اطلاعات دیپلم به عنوان حداقل مدرک تحصیلی الزامی است.

صفحه چهارم: جوایز و افتخارات

چنانچه شما افتخاراتی به دست آورده و یا اختراعی را به ثبت رسانده اید اطلاعات این بخش را تکمیل و مدرک مورد نیاز را بارگزاری نمایید.

صفحه پنجم: تجربیات

در این صفحه اطلاعات سوابق کاری و شغلی (در صورت وجود) و همچنین اطلاعات عمومی کسب و کار و مشارکت در کسب و کار دیگران را وارد نمایید.

صفحه ششم: اطلاعات ایده کسب و کار

در این قسمت چنانچه ایده ای برای کسب و کار دارید را وارد کنید. همچنین دلیل خود را برای شرکت در این طرح و دلیلب شایستگی خود جهت حضور در طرح آرمان برتر را بنویسید.

در پایان کد امنیتی خواسته شده جهت جلوگیری از ثبت نام ربات ها را وارد نمایید. از شما یک سوال ریاضی ساده پرسیده می شود و جواب آن را به صورت عددی وارد کنید.

صفحه هفتم: تایید اطلاعات ضروری

در پایان اطلاعات ضروری وارد شده توسط شما، نمایش داده خواهد شد و پس از روئت و تایید بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

پایان ثبت نام

ثبت نام شما به اتمام رسید. کد ثبت نام برای شما نمایش داده خواهد شد. آن را یادداشت نمایید. همچنین شما می توانید از طریق گزینه چاپ صفحه این صفحه را پرینت کنید.